Małgorzata Kuźniar tłumacz pisemny i symultaniczny języka angielskiego select english version

Członek nadzwyczajny Towarzystwa Tłumaczy Ekonomicznych, Prawniczych i Sądowych TEPIS
Tłumacz i członek Naczelnej Organizacji Technicznej NOT

Kursy języka angielskiego - oferta.

Prowadzeniem kursów językowych zajmuję się od roku 1995. Specjalizuję się w kursach zawodowych dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę, zwłaszcza dla pielęgniarek, kierowców, mechaników samochodowych, obsługi klienta w gastronomii.

Pracuję w firmie doradztwa personalnego świadczącej usługi na rzecz brytyjskich pracodawców. Posiadam dzięki temu szeroką wiedzę na temat ich wymogów językowych w różnych zawodach.

Istotą prowadzonych kursów jest opanowanie słownictwa branżowego. W tym zakresie mam też największe doświadczenie, zgodne z moimi kwalifikacjami.
Prowadzę kursy języka angielskiego dla osób, które zamierzają wyjechać do pracy za granicę i chcą opanować słownictwo związane z wykonywanym zawodem.

Długość trwania kursu uzależniona jest od stopnia znajomości języka angielskiego, branży której on dotyczy oraz planowanego stopnia zgłębienia tematu. Kurs językowy może więc trwać od kilku tygodni do roku. Jeśli planujesz podjęcie nauki języka angielskiego skontaktuj się w celu ustalenia szczegółów Twojego kursu językowego.

Czas trwania kursu językowego.

Czas trwania kursu języka angielskiego uzależniony jest od zakresu materiału, stopnia zaawansowania językowego kursantów, terminów zleceniodawcy. Ustalany jest na podstawie indywidualnych ustaleń z osobą zamawiającą kurs językowy.

Przykładowy czas trwania i intensywność kursu języka angielskiego przy opanowanych podstawach językowych:

  • intensywność - 3 razy w tygodniu po 90 minut
  • czas trwania dla kierowców i branży gastronomicznej - około miesiąca
  • czas trwania dla pielęgniarek - do 6 miesięcy

Kurs języka angielskiego poprzedzam testami kwalifikacyjnymi. Na ich podstawie indywidualnie dopasowuję intensywność kursu oraz rodzaj materiałów szkoleniowych - w tym także mojego autorstwa.

Wszystkie materiały szkoleniowe wliczone są w podaną cenę kursu językowego.

Na życzenie istnieje możliwość oparcia kursu na wybranym przez Państwa podręczniku.

Serdecznie zapraszam do korzystania z moich usług.

--- wykonane przez FOTOOKNO ---